Hotel Reza Františkovy Lázně

Hotel Reza Františkovy Lázně

Úvod > Léčebné procedury > Vodoléčba

Hotel Reza

Vodoléčba


Perličková koupel

Při perličkové koupeli se teplota vody pohybuje mezi 34-36 °C. Tato teplota způsobuje uvolnění těla, duše a zvyšuje diurézu. Do vody je pod tlakem 0,15 MPa vháněn vzduch, vznikají tak bublinky, které lehce masírují kůži. Tato koupel se doporučuje hlavně u poruch spánku, neurologických onemocnění a onemocnění pohybového aparátu, včetně bolestivých syndromů páteře. Perličková koupel snižuje svalový tonus a psychické napětí, dobrý efekt má u léčby jizev a klimakterických obtíží.


Vířivá koupel

Jedná se o celotělovou koupel, jejíž teplota se pohybuje mezi 36-38 °C. Díky cirkulaci proudů vody a vzduchu dochází k masáži, při níž se zlepšuje prokrvení končetin, zlepšuje se látková výměna a jsou stimulovány kožní buňky. Vířivá koupel pomáhá při lymfatických otocích, revmatologických onemocněních a poúrazových stavech. Dobře je také snášena při svalových atrofiích, periferních obrnách a při diabetu.


Kneippův chodník

Procedura se skládá ze dvou malých bazénků naplněných horkou a studenou vodou. Klient střídá nožní koupel v bazéncích. V jednom bazénku je voda o teplotě asi 40 °C, ve druhém voda o teplotě asi 12 °C. Kneippův chodník masíruje plosky noh díky malým oblázkům na dně bazénku, prokrvuje nohy, zvyšuje odolnost organismu.


Přídavná rašelinová koupel

Rašelinu, kterou používáme jako přísadu do koupelí, pochází z františkolázeňské oblasti. Jedná se o sirno-železitou rašelinu s hlavní složkou rákosiny. Rašelina se přidává do minerální vody Erika. Během koupele dochází k prohřátí celého organismu. Po lázni se zlepšuje hybnost a klient se cítí příjemně uvolněný. Účinek rašelinové přídavné koupele je též analgetický, baktericidní a virucidní.


Fotografie

Další fotografie »


Další informace

Co je u nás nového

Aktualizace 30. 08. 2019
Nebytové prostory ve Františkových Lázních
PRONAJMEME nebytové prostory ve Františkových Lázních, vhodné pro maséra/ku - Salón REZA, Americká 372/7A, Františkovy Lázně, vedle Hotelu REZA. Cena 6.700 Kč včetně energií. Bližší informace
na tel.: +420 777 591 628 (p. Seidl).
Fotografie objektu.

Vyber si svůj wellness pobyt! Moderní lázeňský hotel Francis Palace

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

Hotel Reza
Americká 47
351 01 Františkovy Lázně
Česká Republika

Telefon: +420 354 544 111
E-mail: rezervace@hotelreza.cz

Podmínky užití
Prohlášení o přístupnosti
Zásady ochrany osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Facebook Twitter Flickr Foursquare TripAdvisor
HolidayCheck.cz

2009 – 2020 © Hotel Reza |

Webmaster: Zero-CZ