Hotel Reza Františkovy Lázně

Hotel Reza Františkovy Lázně

Úvod > Léčebné procedury > Ostatní procedury

Hotel Reza

Ostatní procedury


Elektroterapie

Elektroterapie využívá různých forem elektrické energie, u nás používáme tradiční elektroterapeutické metody, jako diadynamik, interferenční proudy, TENS, Träbertovy proudy a vacotron. Použití konkrétního druhu elektroterapie závisí na požadovaném účinku – prokrvení tkání, uvolnění nebo posílení kosterní či hladké svaloviny, vstřebávání otoků či mírnění zánětlivých projevů.


Inhalace

K inhalacím používáme minerální vodu, která zlepšuje funkci sliznic dýchacích cest, působí protizánětlivě, rozpouští hleny a ulehčuje odkašlávání. Při těžkých dýchacích potížích je možné přidat do vody léky, u katarů dolních cest dýchacích přírodní soli nebo rostlinné výtažky.


Magnetoterapie

Magnetoterapie využívá účinky pulsního elektromagnetického pole k léčebným účelům. Ovlivňuje fyziologické procesy na úrovni systémů, orgánů, tkání, buněk i molekul. Na požadované místo se přikládá speciální poduška a působí na organismus elektromagnetickým vlněním. Končetiny se umísťují do speciálního kruhu. Terapie způsobuje rozšíření cév, působí analgeticky, protizánětlivě a spasmolyticky, stimuluje nastartování hojení kostí a měkkých tkání. Klienti, kteří mají implantovaný kardiostimulátor, nesmí absolvovat magnetoterapii ani elektroterapii.


Oxygenoterapie

Oxygenoterapie je především regenerační procedurou, která organismu pomáhá – spolu s antioxidanty – bojovat s volnými radikály. Volné radikály zapříčiňují předčasné stárnutí buněk a četná onemocnění. Při této proceduře je vdechován kyslík a zvyšuje se saturace kyslíku v krvi. Tkáně a orgány jsou obohaceny o kyslík, čímž stoupá tělesná i duševní výkonnost, zlepšuje se srdeční činnost, stejně jako elasticita plic. Velmi pozitivně působí na mozkové funkce.


Laser

Ošetření laserem je speciální metoda využívající regulovaný světelný paprsek. Má četné účinky – analgetický, protizánětlivý, biostimulační, hyperemizační (zlepšení prokrvení) a antiedematický. Světelný paprsek dodává v místě ozáření buňkám energii a stimuluje je k dělení. Tím dochází k rychlejší regeneraci poškozených tkání. Laser také přispívá k ničení bakterií a virů. Díky různorodému spektru účinků je užití laseru k terapeutickým účelům velmi široké, např. při kožních, neurologických a svalových onemocněních.


Ultrazvuk

Ultrazvuk přeměňuje elektrickou energii na mechanickou a tepelnou energii, dochází k mikromasáži tkání. Frekvence mezi 0,75 a 3 MHz umožňuje cílené ošetření hlubokých i povrchových struktur. To vede k lepšímu prokrvení a zlepšení trofiky tkání, uvolnění svalových kontraktur, změknutí jizev a zmenšení otoků. U onemocnění pohybového aparátu působí analgeticky i protizánětlivě.


Solná jeskyně

Solné jeskyně jsou jednou z originálních metod ve využití léčivé síly soli z Mrtvého moře s výrazně preventivními, léčebnými, regeneračními a relaxačními účinky. Do ovzduší prostoru solné jeskyně se uvolňují mikročástice soli. Tyto částice obsahují minerály a stopové prvky, které jsou nezbytné pro správnou činnost lidského organismu. Jsou to především hořčík, vápník, draslík, sodík, brom, jód, selen a další prvky. Dochází zde ke vdechování mikroelementů, které působí blahodárně na dýchací cesty, usnadňují odkašlávání a součastně se vstřebávají do krevního oběhu. Během procedury také dochází k pozitivnímu ovlivňování kůže, na níž se usazuje mikrofilm soli. Nesmíme zapomínat ani na příznivý vliv záporné ionizace na lidský organismus.


Fotografie

Další fotografie »


Další informace

Co je u nás nového

Aktualizace 30. 08. 2019
Nebytové prostory ve Františkových Lázních
PRONAJMEME nebytové prostory ve Františkových Lázních, vhodné pro maséra/ku - Salón REZA, Americká 372/7A, Františkovy Lázně, vedle Hotelu REZA. Cena 6.700 Kč včetně energií. Bližší informace
na tel.: +420 777 591 628 (p. Seidl).
Fotografie objektu.

Vyber si svůj wellness pobyt! Moderní lázeňský hotel Francis Palace

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

Hotel Reza
Americká 47
351 01 Františkovy Lázně
Česká Republika

Telefon: +420 354 544 111
E-mail: rezervace@hotelreza.cz

Podmínky užití
Prohlášení o přístupnosti
Zásady ochrany osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Facebook Twitter Flickr Foursquare TripAdvisor
HolidayCheck.cz

2009 – 2020 © Hotel Reza |

Webmaster: Zero-CZ